×

Powiat Ostrowski: Lato z MGOK

  • 11.07.2018, 13:31 (aktualizacja 11.07.2018 13:33)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Lato z MGOK
Całodniową wycieczką do Nenufar Club w Kościanie zakończono „Akcję lato 2018” zorganizowaną przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Raszkowie.

Podczas całego tygodnia wypełnionego dobrą zabawą i jeszcze większą dawką humoru nie było czasu na nudę. Był to tydzień pełen inspirujących zajęć manualnych oraz magicznych i cyrkowych pokazów. Nie zabrakło też czasu na rekreację na świeżym powietrzu, a także naukę. W tym roku po raz kolejny wykonano firmujący akcję baner, który towarzyszył na każdej wycieczce. Podczas zajęć plastycznych powstały również filcowe kwiaty,a także maski, które dzieci podarowały przewodnikom Piranii i Piratowi w nadziei, że pomogą im odnaleźć skarb.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Przygoda z piratami była bardzo ciekawa. Uczestnicy Akcji Lato zobaczyli miniatury budowli świata. Poznali wynalazki egipskie, legendę o tunelu czasu i czarodziejskich binoklach. Jako rodzina przemieścili się do Egiptu - gdzie uczyli się czytać hieroglify.

Tegoroczna „Akcja lato” obfitowała w niespodzianki. Czarował i uczył nas grać na dzwonkach sam „Sławomir”, a DUET SIRIUS wprowadził w świat jakże pięknej i trudnej zarazem sztuki cyrkowej. Na początku tygodnia odwiedzili też Centrum Zabawy i Nauki „PAIDI”, gdzie odbyły się ciekawe i kreatywne warsztaty oraz animacje przygotowane przez animatorki z Pleszewa.

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe