×

Ostrów: Miał ponad 100 gramów marihuany

  • 11.07.2018, 10:40
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Miał ponad 100 gramów marihuany
Ponad 100 gramów marihuany zabezpieczyli kryminalni ostrowskiej komendy w trakcie kontroli i przeszukania pomieszczeń, należących do 21-letniego mężczyzny.

 Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymany mężczyzna nie tylko posiadał środki odurzające, lecz również w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, udzielał je innej osobie. Teraz może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
W ubiegły czwartek, 5 lipca policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał  znaczne ilości narkotyków i udzielał je innej osobie. Zabezpieczony susz policjanci poddali wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 100 gramów tego narkotyku.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania oraz udzielania środków odurzających innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Teraz 21-latkowi z powiatu ostrowskiego może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
KPP Ostrów

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe