Ostrów: Marihuana w lesie

  • 04.07.2018, 09:56
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Marihuana w lesie
Ostrowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, który na terenie lasu uprawiali marihuanę. Policjanci zabezpieczyli tym razem 16 krzewów konopi.

To kolejny przypadek, w którym lekceważąc obowiązujące w Polsce uprawiano konopie, których uprawa jest przestępstwem. Ostrowscy kryminalni zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy uprawiali konopie na terenie leśnym. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie 16 krzewów konopi, które po przebadaniu narkotesterem okazały się konopiami, których uprawa jest nielegalna.
Prowadząc dalsze czynności, w mieszkaniu jednego z mężczyzn ujawniono susz roślinny, który został zidentyfikowany narkotesterem, jako marihuana. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie i usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa uprawy konopi, a jeden z nich dodatkowo posiadania środków odurzających.
Zatrzymani za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet do 3 lat więzienia.
KPP Ostrów

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gandzia
Gandzia 04.07.2018, 18:21
Jakże się cieszę, że tak groźny kartel narkotykowy został rozbity. Od razu czuję się bezpiecznie. Mam nadzieję, że ci zwyrodnialcy zgniją w więzieniu w celi bez okien. Jak można popełnić tak okrutne przestępstwo?

Pozostałe