Kalisz: Schronisko otwarte dla wszystkich

  • 03.07.2018, 13:02
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Schronisko otwarte dla wszystkich
Lubisz spędzać czas z rodziną na pieszych wycieczkach? Kochasz zwierzęta? Już od 14 lipca kaliskie schronisko będzie otwarte dla każdego, kto chce pospacerować z psem. Może to właśnie do Twojego rodzinnego spaceru dołączy pupil?

Od 14 lipca, w każdą sobotę w godzinach od 11.00 do 13.00 schronisko dla bezdomych zwierząt w Kaliszu będzie otwarte dla wszystkich chętnych spacerowiczów. Od godz. 10.00 odbywać się tam będą szkolenia dla wolontariuszy. Psa na spacer może zabrać osoba pełnoletnia, legitymująca się dowodem tożsamości, która podpisze stosowne oświadczenie.

Osoby, które mają podpisane umowy wolontariackie, będą zajmowały się zwierzętami na dotychczasowych zasadach, tj. w godzinach 9.00 - 11.00 i 15.00 - 18.00. Do włączenia się w akcję spacerów z psami ze schroniska zachęca prezydent Kalisza Grzegorz Sapiński.

Karolina Binek

Fot.: www.schronisko.kalisz.pl

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monika
Monika 16.07.2018, 08:25
A to ciekawe.

Pozostałe