Ostrów: Złodziej rowerów zatrzymany

  • 29.06.2018, 08:59
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Złodziej rowerów zatrzymany
Ostrowscy kryminalni zatrzymali 29-latka, który na terenie naszego miasta skradł dwa rowery, drabinę i zlewozmywak. Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W ubiegłym tygodniu ostrowscy policjanci dowiedzieli się o kradzieży drabiny i zlewozmywaka, łącznej wartości 800 zł., do której doszło na terenie naszego miasta. Jednocześnie przyjęto też zgłoszenie kradzieży roweru, z terenu jednej z ostrowskich posesji. W tym przypadku właściciel poniósł straty w wysokości 1.500 złotych.
Policjanci Wydziału Kryminalnego, wyjaśniając okoliczności obu kradzieży ustalili, kto mógł ich dokonać i we wtorek zatrzymali w tej sprawie 29-letniego mężczyznę. Kryminalni odzyskali już część skradzionego mienia – zlewozmywak, który zwrócono prawowitemu właścicielowi.
Skradziony rower natomiast mężczyzna sprzedał. Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 29-latek, w tym miesiącu ukradł również inny rower, który również został przez niego sprzedany. Policjanci odzyskali oba jednoślady, które powróciły już do właścicieli.
Mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania kradzieży i za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.
KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe