Powiat Ostrowski: Stary nowy prezes

  • 28.06.2018, 09:21
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Stary nowy prezes
W restauracji Al Sole w Rososzycy odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia „Bliżej Siebie”.

Szczegółowe sprawozdanie z czteroletniej działalności Stowarzyszenia „Bliżej Siebie” przedstawiła prezes Alicja Tarchalska. Stowarzyszenie zostało założone 7 kwietnia 2014 roku i powstało z inicjatywy osób skupionych wokół organizowania wieczorów kolędowych. Pomysłodawczynią nazwy była Ryszarda Karolak. Stowarzyszenie prowadzi bardzo bogatą działalność. Każdego roku realizowanych jest kilka projektów. W stały kalendarz imprez wpisały się koncerty kolęd organizowane 6 stycznia oraz koncerty papieskie, które odbywają się w październiku. W realizacji różnorodnych przedsięwzięć Stowarzyszenie współpracuje z Urzędem Gminy Sieroszewice, Gminną Biblioteką Publiczną, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Kołem Gospodyń Wiejskich w Sieroszewicach. Szczegółowe sprawozdanie z działalności w załączniku. Sprawozdanie finansowe zdała księgowa Marianna Misiek, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawiła Dorota Graczyk. Członkinie jednogłośnie udzieliły absolutorium zarządowi Stowarzyszenia „Bliżej Siebie”.

Podczas zebrania odbyły się wybory. W skład nowego zarządu Stowarzyszenia „Bliżej Siebie” weszły: Alicja Tarchalska (prezes), Arleta Kalińska (wiceprezes), Anna Urbaniak (sekretarz), Elżbieta Jamroziak (skarbnik). Komisję Rewizyjną będą tworzyć: Dorota Graczyk (przewodnicząca), Elżbieta Kamińska i Bożena Zarzecka.

W swoim przemówieniu zastępca wójta gminy Sieroszewice Ryszard Boduch gratulował Stowarzyszeniu prowadzenia tak szerokiej i ciekawej działalności. Nawiązał do organizowanych każdego roku Koncertów Papieskich, które gromadzą bardzo dużą widownię. Życzył członkiniom, aby Stowarzyszenie rozwijało się i wdrażało nowe pomysły.

EK

 

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe