Powiat Ostrowski: „Filar Samorządu Terytorialnego” dla Bożeny Budzik

  • 28.06.2018, 06:50
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: „Filar Samorządu Terytorialnego” dla Bożeny Budzik
W Trzebawiu odbyło się Walne Zgromadzenie Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych, podczas którego uhonorowano burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce statuetką „Filar Samorządu Terytorialnego”.

Bożena Budzik znalazła się w gronie 20 samorządowców, którym przyznano to najwyższe wyróżnienie WOKISS-u – stowarzyszenia wspierającego idee samorządu terytorialnego a także niosącemu pomoc zrzeszonym w nim jednostkom w podnoszeniu ich efektywności w realizacji zadań publicznych.

Jestem dumna i szczęśliwa, że Rada najstarszego samorządowego stowarzyszenia, jakim jest WOKiSS przyznała mi najwyższe wyróżnienie zatytułowane „Filar Samorządu Terytorialnego”. To wyróżnienie jest moją wielką osobistą satysfakcją, wszak w uzasadnieniu napisano, iż Rada stowarzyszenia przyznała mi statuetkę za długoletnią i wybitną działalność na rzecz wielkopolskiego samorządu lokalnego. Ale nie byłoby tego wyróżnienia, gdyby nie zaufanie mieszkańców, którzy mnie nim obdarzali przez 26 lat służby publicznej, stąd też dedykuję ten honor wszystkim mieszkańcom Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, bo chcę radować się razem z nimi naszym, wspólnym sukcesem – skomentowała otrzymaną nagrodę Bożena Budzik.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe