Powiat Ostrowski: Otwarto plac zabaw w Fabianowie

  • 25.06.2018, 10:53
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Otwarto plac zabaw w Fabianowie
Plac zabaw, który powstał na terenie za świetlicą wiejską w Fabianowie został oficjalnie oddany do użytku.

Spotkanie z tej okazji połączone z sadzeniem krzewów. Udział w nim wzięli: reprezentujący burmistrz Bożenę Budzik sekretarz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Zdzisław Mielczarek, radna Grażyna Jaś, kierownik Referatu Oświaty i Wychowania Daniel Mituła, sołtys wsi Maria Dolińska, dyrektor szkoły podstawowej w Ociążu Katarzyna Kaźmierczak, przedstawiciele rodziców oraz kilkudziesięcioro najmłodszych mieszkańców wsi.

Nowo oddany obiekt jest jednym z czterech, które powstały w roku bieżącym na terenie gminy (pozostałe znajdują się w Miedzianowie, Osieku i Strzegowie). Koszt jego budowy to ponad 40 tysięcy złotych, z czego znaczną część udało się pozyskać w ramach inicjatywy LEADER PROW poprzez LGD "Okno Południowej Wielkopolski".

DS

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe