Ostrów: Wspaniała zabawa w Chynowie

  • 24.06.2018, 14:51
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Wspaniała zabawa w Chynowie
Blisko sto dzieci z ostrowskich osiedli wyjechały na wycieczkę do Chynowy. To już po raz trzeci gmina miasto Ostrów zorganizowała taki wyjazd na rozpoczęcie wakacji.

Już po raz trzeci dzieci z Ostrowa zostały zaproszone na wycieczkę do Chynowy. Tam na uczestników tego wspaniałego pikniku czekał leśniczy Edwin Stendera. Na miejscu były wspólne zabawy, poznawanie sekretów lasu, radosne śpiewanie i biesiadowanie, a także prawdziwe ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
- Wiele z tych dzieci nich nie wyjedzie w tym roku na wakacje, więc będzie to dla nich wakacyjne wspomnienie - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa. - Cieszę się, że miały okazję spędzić miłe chwile w Chynowie.
Warto dodać, że w organizację tej wycieczki bardzo możno zaangażowął się radny Zygmunt Banasiak, któremu pomagał Ireneusz Pecold.
- W organizacji całości pomógł nam także Marek Feruga z Intermarche za co bardzo mu dziękujemy - mówi Zygmunt Banasiak.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe