Ostrów: Darmowe przejazdy dla uczniów

  • 22.06.2018, 09:25
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Darmowe przejazdy dla uczniów
Od początku wakacji (23 czerwca) do 2 września dzieci od piątego roku życia, aż do ukończenia klas gimnazjalnych nie płacą za przejazdy komunikacją miejską MZK na terenie Ostrowa Wielkopolskiego.

Podobnie jak w zeszłym roku ostrowskie dzieci będą mogły za darmo bezpiecznie poruszać się autobusami MZK w graniach miasta.
- Ze względu na to, że akcja „darmowych autobusów” skierowana do dzieci i młodzieży w ubiegłym roku cieszyła się popularnością, postanowiliśmy ją powtórzyć również w tegoroczne wakacje - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.
Zarówno najmłodsze pociechy, jak i młodzież będzie mogła dojechać na basen miejski „Olimpijska”, Piaski - Szczygliczka, czy pograć na „Orliku”. Dzięki akcji dojadą wszędzie tam, gdzie zamierzają spędzić wolny czas podczas wakacji.
Należy jednak pamiętać, warunkiem darmowego przejazdu jest konieczność posiadania przy sobie ważnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe