Ostrów: ,,Młody Innowator''

  • 21.06.2018, 10:35
  • Ryszard Binczak
Ostrów: ,,Młody Innowator''
W kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim.

Konkurs jest organizowany przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów oraz Towarzystwo Kultury Technicznej pod hasłem „Mam pomysł na innowacyjne rozwiązanie”. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Minister Edukacji Narodowej. Celem konkursu jest inspirowanie młodych Polaków do innowacyjnego myślenia w życiu i przyszłej pracy zawodowej. Tegoroczny konkurs był rozstrzygnięty w trzech kategoriach: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 
W kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim: Małgorzata Porczyńska, Kamil Kaliński, Grzegorz Gorzaniak. Uczniowie zaprezentowali projekt „CENTRUM RECYKLINGU I OBRÓBKI TWORZYW SZTUCZNYCH”, przygotowany pod kierunkiem Pawła Sobczaka. 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe