Ostrów: Park Rodzinnej Rozrywki w Parku 600-lecia

  • 14.06.2018, 08:30
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Park Rodzinnej Rozrywki w Parku 600-lecia
W miniony weekend na terenie lodowiska, w sąsiedztwie rolkowiska, ruszył Park Rozrywki Rodzinnej.

Już w pierwszy weekend pojawiło się tam sporo maluchów, które świetnie się bawiły, korzystając z wielu atrakcji. Na dzieci w różnym wieku czekają tam dmuchańce, trampoliny, gry i zabawy sportowe oraz tak lubiany przez maluchy basen z piłkami. Wszystko to w bezpiecznym, kolorowym i przyjaznym dzieciom otoczeniu. Park zlokalizowany jest na płycie lodowiska - boczne ściany są podniesione, ale obiekt jest zadaszony - można więc korzystać z niego niezależnie od pogody.
Park czynny jest codzienne od godz. 10.00 do 20.00. Wstęp na teren obiektu kosztuje 12 zł za godzinę lub 20 zł za cały dzień. Duże rodziny oraz dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności mogą liczyć na zniżki. Za wstęp nie płacą natomiast pełnoletni opiekunowie oraz dzieci poniżej 1. roku życia.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe