Ostrów: Certyfikat dla szpitala [WIDEO]

  • 31.05.2018, 15:28 (aktualizacja 02.06.2018, 12:22)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Certyfikat dla szpitala [WIDEO]
Starosta ostrowski Paweł Rajski i dyrektor ostrowskiego szpitala Dariusz Bierła ogłosili, że 1 lipca otwarty zostanie nowy oddział okulistyczny w Ostrowie Wielkopolskim.

Jest już skompletowana prawie cała kadra lekarzy specjalistów okulistów, pielęgniarek i anestezjologów. W naszym mieście będą przeprowadzane zabiegi operacyjne np. leczenie zaćmy. Do tej pory mieszkańcy Ostrowa i okolic zmuszeni byli korzystać z usług lekarzy z Kalisza, Poznania lub, z powodu długich kolejek, wyjeżdżali za granicę. Dyrektor Dariusz Bierła, 29 maja, zaprezentował otrzymany certyfikat akredytacyjny przyznany ostrowskiemu szpitalowi. Jest to efekt długiej kontroli jakości w ostrowskiej placówce. Kontrolujący wystąpili do Ministra Zdrowia z rekomendacją by ten certyfikat przyznać. Jest to potwierdzenie jakości świadczonych usług medycznych, bezpieczeństwa pacjentów i rodzin, którzy swoich bliskich odwiedzają. Paweł Rajski podkreślił, że szpital ciągle się rozbudowuje i zmienia, jest terenem ciągłych inwestycji.

MS

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe