Ostrów: Premier Morawiecki spotkał się z przedsiębiorcami

  • 23.05.2018, 14:11 (aktualizacja 23.05.2018, 14:49)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Premier Morawiecki spotkał się z przedsiębiorcami
W Przygodzicach w hotelu Górecznik odbyło się spotkanie „Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany”. Gościem honorowym był premier Mateusz Morawiecki.

O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm mówił na spotkaniu w Przygodzicach Mateusz Morawiecki - prezes Rady Ministrów, Mariusz Haładyj - podsekretarz stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Andżelika Możdżanowska - pełnomocnik rządu ds. MŚP, Paweł Cybulski - podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów oraz Małgorzata Stręcikilk - prezes Urzędu Zamówień Publicznych.
- Konstytucja Biznesu - stanowiąca zasadniczy element naszego pakietu zmian - jest odpowiedzią na niedoskonałość dotychczasowych regulacji, które nie były  w stanie w pełni zrealizować gwarancji dotyczących wolności gospodarczej, zapisanych w Konstytucji RP - mówi premier Mateusz Morawiecki.
Premier zachęcał także wszystkich obecnych na spotkaniu, by kupowali polskie produkty, gdyż minęły czasy, gdy były one kiepskiej jakości.
- Przez lata próbowano nam wmawiać, że to co polskie jest złe - mówi premier. - Tymczasem prawda jest taka, że dziś możemy być dumni z naszych produktów, gdyż są one najwyższej jakości.
BIN
Więcej na temat spotkania w Przygodzicach w najbliższym wydaniu ,,Naszego Rynku''.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe