Powiat Ostrowski: ,,I ja mogę pływać''

  • 21.05.2018, 13:02
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: ,,I ja mogę pływać''
Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju wsi Psary „Mała Ojczyzna” we współpracy ze Szkołą Podstawową w Rososzycy zorganizowało dla dzieci wyjazdy do AQUAPARKU w Kaliszu w ramach projektu pt.” I ja mogę pływać – kontynuacja ”.

Projekt  adresowany był do uczniów klas I-VII Szkoły Podstawowej w Rososzycy oraz dla dzieci ze Stowarzyszenia „Mała Ojczyzna” nie będących uczniami tej szkoły.  Projekt zakładał udział w zajęciach sportowych będących  kontynuacją nauki pływania  w ramach zajęć wychowania fizycznego . Zajęcia odbywały się pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów. Podczas zajęć najmłodsi  zdobyli wiedzę z zakresu  bezpiecznego korzystania z basenów , pozostali uczestnicy  kontynuowali, rozpoczętą w ubiegłym roku,  naukę pływania. Pobyt na basenie obejmował też czas rekreacji i swobodnej zabawy w wodzie.
Projekt „I ja mogę pływać – kontynuacja ” realizowany był w ramach zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej współfinansowanego przez Gminę Sieroszewice. 
WS

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe