Ostrów: Szkolny festyn [WIDEO]

  • 21.05.2018, 12:40 (aktualizacja 21.05.2018, 14:51)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Szkolny festyn [WIDEO]
Na boisku Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim, 18 maja, zorganizowano ,,II festyn rodzinny z potańcówką pod chmurką’’.

Impreza przy ul. Waryńskiego cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na festyn zawitali uczniowie szkoły, ich rodzice, a także pojawili się najmłodsi w wieku przedszkolnym z dorosłymi opiekunami, którzy zainteresowani byli poznaniem placówki oraz kadry pedagogicznej. Na scenie głównej zorganizowano występy dzieci. Śpiewane przez nie piosenki były nagradzane gromkimi brawami. Dużym zainteresowaniem cieszył się występ magika, konkurs plastyczny, pokazy taneczne, fitness. Wielką atrakcją był także pokaz straży pożarnej. Można było również obejrzeć z bliska samochód policyjny i karetkę pogotowia. Dzieci miały malowane twarze, bawiły się na dmuchanym zamku i puszczały bańki mydlane. Wrażenie na najmłodszych zrobiły duże maskotki bajkowe, z którymi robiły sobie zdjęcia. Zorganizowano również strefę relaksu, w której można było skorzystać z masażu, zabiegów kosmetycznych oraz porad dietetyka. Podczas festynu odbyła się także zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska i prezentacja psa, którego można było adoptować. Dyrektor szkoły Hanna Kolińska bardzo cieszyła się z dużej frekwencji na festynie.

- Staramy się, by nasza oferta oświatowa była jak najbardziej atrakcyjna - mówi Hanna Kolińska.

MS

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
maks
maks 23.05.2018, 22:37
Niestety. Jak zwykle dużo reklamy, a mało konkretów. Poziom tej szkoły od lat razi niestety. Szkoda, bo sam do niej chodziłem i ciężko mi znalezc pozytywy.

Pozostałe