Ostrów: Bronisław Komorowski w Ostrowie [WIDEO]

  • 16.05.2018, 11:35 (aktualizacja 21.05.2018, 13:10)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Bronisław Komorowski w Ostrowie [WIDEO]
W N-Klubie, 15 maja, odbyło się spotkanie z byłym prezydentem Polski Bronisławem Komorowskim, który przyjechał do Ostrowa na zaproszenie Ostrowskiego Klubu Obywatelskiego.

W spotkaniu wzięło udział około 100 osób, z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Celem dyskusji było udzielenie odpowiedzi na pytanie: ,,Jakiej Polski chcemy?'' Zebranych powitał poseł Platformy Obywatelskiej i były prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak. Po przywitaniu gościa i publiczności oddał głos Bronisławowi Komorowskiemu, który podziękował za zaproszenie i wyraził swoje zdanie na temat obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Polityk skrytykował obecnego prezydenta i partię rządzącą. Następnie odpowiedział na pytania, które padły ze strony publiczności. Stwierdził między innymi, że bardzo zainteresowany jest losem ludzi młodych, ale nie zapomina również o emerytach. Mówił, iż jest człowiekiem i politykiem spełnionym, był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2010 - 2015. Podkreślił znaczenie nadchodzących wyborów samorządowych i parlamentarnych. Spotkanie, które w drugiej części przerodziło się w dyskusję, trwało około półtorej godziny.       MS

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe