Powiat Ostrowski: Adam Walczak z Raczyc laureatem ogólnopolskiego konkursu

  • 17.05.2018, 09:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Adam Walczak z Raczyc laureatem ogólnopolskiego konkursu
W Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w XXXIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży o nazwie „Warszawa moja stolica”.

Komisja, w skład której wchodzili artyści plastycy, oceniła 1160 prac ze 123 placówek. Wybrano 180 prac, które wzięły udział w wystawie, w tym wiele prac uczniów Szkoły Podstawowej w Raczycach. Najlepszych 30 nagrodzono nagrodami równorzędnymi. Wśród uczniów nagrodzonych znalazł się uczeń klasy II Szkoły Podstawowej w Raczycach, Adam Walczak.

Na uroczystość do Ogrodu Zimowego Pałacu Młodzieży Adam Walczak pojechał z rodzicami. Przy okazji kilkudniowej wizyty w Warszawie chłopiec zwiedził miasto.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe