Ostrów: Pierwsza setka zapisanych do 56. Biegu Republiki Ostrowskiej

  • 11.05.2018, 08:00
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Pierwsza setka zapisanych do 56. Biegu Republiki Ostrowskiej
Od tygodnia trwają zapisy do 56. Biegu Republiki Ostrowskiej. Formularz zgłoszeniowy wypełniło 140 osób, a wpisowe opłaciło już ponad 100. Zapisy przyjmowane są do 10 czerwca br.

56. Bieg Republiki Ostrowskiej odbędzie się 21 października 2018 roku. Z racji tego, że bierze on udział w projekcie Narodowego Biegu Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr” zapisy do biegu w Ostrowie prowadzone będą od 3 maja do 10 czerwca br. Wczesny termin zapisów podyktowany jest koniecznością zamówienia pakietów startowych, które będą jednolite w dla wszystkich biegów w Polsce rozgrywanych w ramach Narodowego Biegu Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”. Szczegóły biegu na stronie www.biegostrow.pl

Bezpośredni link do zapisów do 56. Biegu Republiki Ostrowskiej:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3954

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe