Kalisz: Mundurowcy „Ekonomika” najlepsi [ZDJĘCIA]

  • 27.04.2018, 10:40
  • Patrycja Pera
Kalisz: Mundurowcy „Ekonomika” najlepsi [ZDJĘCIA]
Fantastycznie zaprezentowała się drużyna „Ekonomika” podczas V Turnieju Klas Policyjnych Województwa Wielkopolskiego im. asp. Jana Kubiaka w Jarocinie, który odbył się 20 i 21 kwietnia 2018. Team w składzie Kinga Grabowska, Radosław Olejnik i Krzysztof Olejnik okazał się najlepszy spośród 21 startujących. Ponadto Kinga okazała się najlepsza z wszystkich startujących w turnieju pań, a Krzysztof wygrał klasyfikację na najlepszego zawodnika na torze sprawnościowym.

Tegoroczna edycja turnieju rozgrywana była, tak jak poprzednia, w dwudniowej formule, a nocne manewry miały charakter surwiwalowy. Zmagania turniejowe odbywały się na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie (rzut granatem, tor przeszkód, pierwsza pomoc), Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie (strzelanie) oraz na terenach Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego w Żerkowie (nocny surwiwal).

Uczniowie „Ekonomika” wygrali w pięknym stylu, pokazując zarówno swoją sprawność fizyczną, zaangażowanie, chłodne myślenie, o co trudno w sportowej rywalizacji, przepiękną współpracę w zespole i rywalizację w myśl zasad fair play. Dodajmy, że cały turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze. Opiekunami zespołu byli Anna Borkowska oraz  Cezary Rudowicz. Szczegółowe wyniki turnieju pojawią się za kilka dni.

Przed turniejem Kinga Grabowska udzieliła wywiadu jarocińskim reporterom (do obejrzenia tu).

Oprac. i zdjęcia ZSE

Patrycja Pera

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe