Powiat Ostrowski: Tłumy na przygodzickich targach! [ZDJĘCIA][WIDEO]

  • 23.04.2018, 10:07 (aktualizacja 23.04.2018, 16:56)
  • Patrycja Pera
Powiat Ostrowski: Tłumy na przygodzickich targach! [ZDJĘCIA][WIDEO]
W ostatni weekend na teren Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach przybyły tłumy, a wszystko to za sprawą kolejnych Targów Rolno-Ogrodniczych.

Jak przyznają organizatorzy, XIX Targi Rolno-Ogrodnicze są rekordowe  pod względem liczby wystawców, ale również odwiedzających. W tym roku dopisała pogoda i dlatego do Przygodzic przybyło ponad 150 wystawców z całej Polski. O wiele więcej przybyło odwiedzających, których można było liczyć w tysiącach. Z pewnością przyciągnął ich duży wybór produktów, liczący w  dziesiątkach tysięcy.

- Co roku przyjeżdżam na targi, ponieważ jest tutaj duży wybór produktów - przyznaje jedna z odwiedzających. - Jednak najbardziej podoba mi się charakter tego wydarzenia, które jest bardziej festynem. Można tutaj coś zjeść, napić się oraz skorzystać z atrakcji.

I to prawda, ponieważ ponad 150 wystawców rozłożyło się na ponad 3 tysięcach metrów kwadratowych powierzchni. W tym roku nową atrakcją była możliwość postrzelania na szkolnej strzelnicy, gdzie swoich sił próbowali odwiedzający. Odbył sie również Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Przygodzice.
Organizatorami tegorocznej edycji, podobnie jak poprzednich byli: Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju Edukacji Powiatu Ostrowskiego, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach, Powiat Ostrowski oraz Gmina Przygodzice.
 

 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe