Ostrów: „Amator” słodyczy z zarzutami

  • 20.04.2018, 09:15
  • Ryszard Binczak
Ostrów: „Amator” słodyczy z zarzutami
Policjanci ustalili 41-letniego mężczyznę, który z dwóch marketów ukradł kilkadziesiąt czekolad. Mężczyzna odpowie w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa.

18 kwietnia policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w dwóch marketach na terenie miasta i powiatu ostrowskiego. Nieznany mężczyzna w marcu tego roku skradł 80 sztuk czekolad na łączną kwotę blisko 700 złotych.

Policjanci tego samego dnia ustalili sprawcę kradzieży. Okazał się nim 41-letni mężczyzna. Mieszkaniec gminy Sieroszewic usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży. Przyznał się do ich popełnienia. Podejrzany działał w warunkach powrotu do przestępstwa, czyli recydywy. Mężczyzna odpowie przed sądem.

KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe