×

Powiat Kaliski: Szatnia na medal w Opatówku

  • 20.04.2018, 08:01
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Szatnia na medal w Opatówku UMG Opatówek
''Remont zaplecza szatniowo - sanitarnego, poprawa funkcjonalności i estetyki budynku zaplecza boiska sportowego w Opatówku'' - to zadanie, do realizacji, którego przygotowuje się Gmina Opatówek.

W styczniu tego roku złożono wniosek o dofinansowanie w/w zadania w ramach programu ''Szatnia na medal'' ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Wniosek spełnił kryteria formalne oraz został pozytywnie oceniony według kryteriów merytorycznych. 
    
Prace, które rozpoczną się wraz z zakończeniem wiosennego sezonu piłkarskiego (tj. w czerwcu), obejmować będą: remont budynku szatni oraz budynku gospodarczego. Wykonane zostanie docieplenie ścian zewnętrznych wraz z nałożeniem tynków, malowanie ścian i sufitów, naprawa krycia dachu papą termozgrzewalną, wymiana parapetów zewnętrznych oraz pozostałe prace, które wpłyną na poprawę funkcjonalności i estetyki budynków. Gmina Opatówek, w drodze zapytania ofertowego wyłoniła wykonawcę, z którym w ostatnim czasie zawarta została umowa. Całkowita wartość zadania wynosi ponad 50 000 zł, a wnioskowana dotacja z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego to 25 680,10 zł
    
Boisko sportowe zlokalizowane przy ul. Ogrodowej w Opatówku, jest jednym z najważniejszych obiektów sportowych w Gminie Opatówek. Na obiekcie tym swoje treningi i mecze rozgrywają kluby sportowe z terenu gminy, są to drużyny seniorów i drużyny młodzieżowe. Boisko wyposażone jest w trybunę, która zapewnia 400 miejsc siedzących. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe