Kalisz: Rowerowe miasteczko na Głównym Rynku! [ZDJĘCIA]

  • 12.04.2018, 15:35
  • Patrycja Pera
Kalisz: Rowerowe miasteczko na Głównym Rynku! [ZDJĘCIA]
Na Rynku Głównym o godzinie 14.00 wystartowało rowerowe Miasteczko Radia ZET. Dzisiaj kaliszanie mogą zapoznać się z najnowocześniejszymi modelami elektrycznych rowerów i wziąć udział w rywalizacji rowerowej.

Przez trzy tygodnie słuchacze Radia ZET będą obdarowywani markowymi rowerami. Rowerowe miasteczko odwiedza polskie miasta (Olsztyn, Grudziąc, Płock, Leszno) w tym Kalisz.  

Dzisiaj w czasie eventu oprócz wygrania roweru, można wziąć udział w różnych aktywnościach tj.: strefa ruchu dla dzieci, czy porozmawiać z doradcą serwisowym. W trakcie wydarzenia odbywają się również pokazy roweru elektrycznego.Trwają również zawody na specjalistycznych trenażerach. W ciągu jednej rundy rywalizuje ze sobą 10 osób. Do wygrania jest 8 rowerów szosowych i górskich.
Oprócz tego można wygrać rower słuchając radia. W ciągu dnia podawane są różne praktyczne informacje m.in.:  jak przygotować się do sezonu rowerowego, jak dobrać właściwy sprzęt, czy jak zadbać o bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Wystarczy odpowiedzieć na jedno z pytań prowadzących. Codziennie są do wygrania rowery.
Akcja potrwa do 27 kwietnia i zakończy się wielkim finałem rozegranym na antenie stacji o godzi. 12.40. Zwycięzca konkursu otrzyma rower elektryczny. Jednak, aby wziąć udział w zabawie trzeba zarejestrować się na stronie konkursowej radia i przesłać swoje zdjęćia rowerowe i odpowiedzieć na pytanie "Co Cię napędza dobrą energią?".
Gospodarzem akcji jest Kamil Nosel.
 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe