Ostrów: Zbiórka „wielkogabarytów” – sprawdź harmonogram

  • 05.04.2018, 09:55 (aktualizacja 06.04.2018, 13:40)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zbiórka „wielkogabarytów” – sprawdź harmonogram
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Ostrowie Wielkopolskim będzie przeprowadzona w kwietniu i maju 2018 roku – w soboty. Odpady wielkogabarytowe należy wystawić w dniu wywozu przed posesję (na chodnik) do godziny 8.00, w sposób niestwarzający zagrożenia i utrudnienia dla ruchu drogowego. Odpady wielkogabarytowe wystawione później nie zostaną zabrane!

Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy wszelkiego rodzaju meble takie jak: szafy, stoły, krzesła, komody, wersalki, a także wózki dziecięce, dywany, umywalki, kabiny prysznicowe, okna, zlewy, lustra, itp. Należy pamiętać, że w dniu zbiórki nie wystawiać np. pralki czy lodówki. Odpady tego typu mimo swych rozmiarów nie są zaliczane do odpadów wielkogabarytowych, tylko do zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą również odpady remontowo - budowlane, odpady ogrodowe, czy części samochodowe oraz odpady niebezpieczne, jak: akumulatory, baterie, farby, leki, strzykawki. Takie odpady przyjmowany są w Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdujących się przy ulicach: Staroprzygodzka 121, Lotnicza 35  oraz Wylotowa 57 w Ostrowie Wielkopolskim.

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH 2018/2019.
TERMIN/OPERATOR     ULICE
 
rejon I
MZO
05.05.2018 r.
04.05.2019 r.

Bardowskiego, Batorego (od ul. Wybickiego do ul. Bema), Bzowa, Cegłowa (strona należąca do miasta), Dożynkowa, Głowackiego (od ul. Przymiejskiej do ul. Krotoszyńskiej), Jachimka, Kasztanowa, Konopna, Koszykowa, Krotoszyńska (od granic miasta do ul. Traugutta), Kunickiego, Łanowa, Łąkowa, Makowa, Polna, Przymiejska (od ulic Orzechowa – Bema w kierunku zachodnim), Spacerowa, Świstackiego, Taczaka (od ul. Głowackiego do ul. Bema), Trzcinowa, Wiklinowa (od granicy miasta do ul. Krotoszyńskiej), Wybickiego (od cmentarza do ul. Krotoszyńskiej), Bojarskiej, Grześkowiaka, Russa

 
rejon II
MZO
05.05.2018 r.
04.05.2019 r.

Batorego (od ul. Bema do ul. Poznańskiej), Bema (od ul. Orzechowej do ul. Krotoszyńskiej), Dembińskiego, Dojazdowa, Ferića, Kasprzaka, Komedy-Trzcińskiego,  Krotoszyńska (od wiaduktu kolejowego do ul. Traugutta), Lotnicza, Łukasińskiego, Mielczarskiego (od ul. Krotoszyńskiej do Batorego), Miodowa, Młyńska, Narutowicza, Nullo, Ołobocka, Orzechowa, Ossowskiego, Pietrusińskiego, Poznańska, Przymiejska (od ul. Bema w kierunku wschodnim), Pszenna, Radłowska, Rąbczyńska, Rolna, Sowińskiego (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Batorego), Sporna, Taczaka (od ul. Bema w kierunku wschodnim), Traugutta (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Batorego), Wiejska, Śmigla, Morissona, Pussaka, Grześczyka, Zydorczaków, Kowalskiego

 
rejon III
MZO
28.04.2018 r.
27.04.2019 r.

Arciszewskiego, Chłapowskiego (od ul. Wybickiego do ul. Rejtana), Czerwonych Kosynierów (od ul. Głowackiego do ul. Chłapowskiego), Dowbór-Muśnickiego, Dubiskiego, Ducha, Dwernickiego, Głowackiego (od ul. Krotoszyńskiej w kierunku południowym), Gronowa, Kąckiego, Kłosowa, Korfantego, Korsaka, Kutrzeby, Maczka, Owsiana, Poniatowskiego (od ul. Chłapowskiego w kierunku zachodnim), Skorupki (od ul. Głowackiego do ul. Wybickiego), Topolowa, Winna, Wybickiego (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Chłapowskiego), Żniwna, Żymirskiego, Mariańskiego, Węglowa, Górnicza


rejon IV
MZO
28.04.2018 r.
27.04.2019 r.

Abrahama, Andersa, Bema (od ul. Poniatowskiego do
ul. Krotoszyńskiej), Chłopickiego (od ul. Poniatowskiego do
ul. Krotoszyńskiej), Chrzanowskiego, Czarnieckiego, Czerwonych Kosynierów (od ul. Chłapowskiego do ul. Bema), Czwartaków, Dekerta, Estkowskiego, Godebskiego, Kilińskiego, Kleeberga, Kniaziewicza, Kołłątaja, Konarskiego, Mielczarskiego (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Kilińskiego), Obrońców Westerplatte, Poniatowskiego (od ul. Chłapowskiego do ul. Okólnej), Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawskich, Prądzyńskiego, Próchnika, Sierakowskiego, Składowa, Skorupki (od ul. Wybickiego do ul. Kilińskiego), Sowińskiego (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Czarnieckiego), Skalskiego, Ściegiennego, Traugutta (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Poniatowskiego), Wróblewskiego, Żółkiewskiego, Madalińskiego, Hetmańska


rejon V
MZO
07.04.2018 r.
06.04.2019 r.

Akacjowa, Chłopickiego (od ul. Poniatowskiego do ul. Rejtana), Bema (od ul. Poniatowskiego do ul. Rejtana), Chodkiewicza, Daliowa, Dymarskiego, Dywizjonu 303, Glabisza, Gorzycka (od ul. Odolanowskiej do torów kolejowych), Grodzieńska, Jasińskiego, Jesionowa, Kordeckiego, Krasickiego, Krzywa, Kwiatowa, Lipowa, Lwowska,  Malwowa, Niegolewskiego, Odolanowska (od ul. Różanej do torów kolejowych), Okólna, Okrężna, Plater, Podolska, Poleska, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Różana, Sikorskiego, Stanisławowska, Taczanowskiego, Traugutta (od ul. Poniatowskiego do ul. Rejtana), Wawrzyniaka, Wierzbowa, Wileńska, Wołyńska, Wspólna


rejon VI
MZO
07.04.2018 r.
06.04.2019 r.

Boczna, Bratnia, Chłapowskiego (od ul. Gorzyckiej do ul. Rejtana), Długa (od przejazdu kolejowego Ostrów ? Wrocław do Gorzyckiej), Dobra, Dolna, Elektryczna, Gorzycka (od torów kolejowych w kierunku granic miasta), Górna, Krańcowa (od ul. Długiej do przejazdu kolejowego), Kręta, Łamana, Na Skraju, Niska, Nowa, Odolanowska (od wiaduktu kolejowego do granic miasta), Olszowa, Poprzeczna, Rejtana, Sieroca, Swobodna, Zachodnia, Zakątek, Zielna, Konwaliowa, Irysowa

 
rejon VII
MZO
14.04.2018 r.
13.04.2019 r.

Bajkowa, Bartosza, Bolka i Lolka, Brzozowa (pomiędzy ul. Staroprzygodzka a torami kolejowymi), Chłopska, Długa (pomiędzy ul. Siewną a torami kolejowymi), Graniczna, Gwarna, Jasia i Małgosi, Jesienna, Kątowa, Koszałka Opałka, Koziołka Matołka, Krańcowa (pomiędzy granicą miasta a torami kolejowymi), Kubusia Puchatka, Letnia, Mała, Modrzewiowa, Niedługa, Obrzeże, Odległa, Odskok (od ul. Przeskok do torów kolejowych), Piesza, Piotrusia Pana, Przeskok, Rataja, Siewna, Sosnowa, Staroprzygodzka (na odcinku skrzyżowania ul. Siewnej i ul. Brzozowej do granic miasta), Świerkowa, Tylna, Ukośna, Widok, Wiosenna, Włościańska, Wrzosowa, Zapiecek, Zatorze, Zimowa, Zjazd, Przyjacielska


rejon VIII
MZO
14.04.2018 r.
13.04.2019 r.

Budowlanych, Ceglana, Ciesielska, Dekarska, Garncarska, Glinkowa, Gołębia, Grawerska, Inżynierska, Kolejarska, Krucza, Kuźnicza, Murarska, Mylna, Okopowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Staroprzygodzka (od ul. Zacisze do skrzyżowania z ul. Siewną i ul. Brzozową), Ślusarska, Tokarska, Woźna, Zacisze, Zbrojarska, Zduńska, Zębcowska, Żytnia


rejon IX
MZO
07.04.2018 r.
06.04.2019 r.

Bracka, Kłodzka, Lubuska, Kaszubska, Olsztyńska, Śląska, Podlaska, Tucholska, Kujawska, Piłsudskiego, Klasztorna, Końcowa, Komuny Paryskiej, Mertki, Asnyka, Broniewskiego, Paderewskiego, Tomczeka,  Chełmońskiego, Szkolna, Skowronkowa, Słowikowa, Kukułcza, Radosna, Wesoła, Pogodna, Szczęśliwa, Morelowa, Frąszczaka, Sowia

 
rejon X
MZO
14.04.2018 r.
13.04.2019 r.

Osiedle Robotnicze, Waryńskiego,  Walczaka, Makuszyńskiego,  Majakowskiego, Brzechwy, Dalbora, Wyspiańskiego, Śmigielskiego, Ledóchowskiego (od Al. Powstańców Wielkopolskich do ul. Witosa), Ledóchowskiego (od ul. Witosa do ul. Pruślińskiej), Kaliska (na odcinku pomiędzy ul. Piłsudskiego a granicą miasta), Nowa Krępa


rejon XI
MZO
21.04.2018 r.
20.04.2019 r.

Nadbrzeżna, Wioślarska, Wenecja, Szkutnicza, Jachtowa, Daleka, Skryta, Krótka, Torowa, Regatowa, Północna, Osadnicza, Grobla, Limanowskiego (od ul. Grunwaldzkiej do granic miasta), Wańkowicza, Spichrzowa, Wodna, Zielona, Strumykowa, Grunwaldzka, Łęczycka, Mazurska, Toruńska, Pomorska, Gdańska, Warmińska, Łączna, Plażowa, Pałucka, Danysza, Działkowa, Bałtycka, Łódzka, Lubelska, Opolska, Szczecińska, Krakowska, Osieckiej, Grechuty, Niemena, Warszawskiego


rejon XII
MZO
21.04.2018 r.
20.04.2019 r.

Bojanowskiego,  Browarna, Aleje Słowackiego (do Limanowskiego), Limanowskiego (do ul. Grunwaldzkiej), Królowej Jadwigi,  60 Pułku Piechoty, Harcerska, Norwida, Zana, Mickiewicza, Tuwima, Kasprowicza, Długosza, Iwaszkiewicza, Modrzewskiego, Żeromskiego, Newerlego, Kraszewskiego, Reymonta, Prusa, Bąka, Reja, Konopnickiej, Kadłubka, Żylińskiej

 
rejon XIII
MZO
21.04.2018 r.
20.04.2019 r.

Myśliwska, Leśna, Gajowa, Cicha, Południowa, Na Polance, Zagajnikowa, Czereśniowa, Kamienna, Sadowa, Malinowa, Wysocka, Klonowicza, Pułaskiego, Langiewicza, Wrocławska (od Ronda Bankowego do granic miasta), Miła, 3 Maja, Żwirki, Młodzieżowa, Wigury, Kantaka, Armii Krajowej, Parkowa, Spokojna, Prosta, Kopernika, Targowa, Piastowska, Sobieskiego, Olimpijska, Al. Powstańców Wielkopolskich, Majdan, Kościuszki, Wiśniowa, Brzoskwiniowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Agrestowa

 
CENTRUM
28.04.2018 r.
27.04.2019 r.

– ul. Raszkowska (w rejonie dawnego szaletu miejskiego)
w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

– ul. Kolejowa (rejon poczty)
w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

– ul. Raszkowska (rejon synagogi)
w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

– ul. Sienkiewicza (rejon dawnego posterunku policji)
w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

– ul. Partyzancka (rejon Szkoły Podstawowej nr 1 i Przedszkola nr 16)
w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”

– rejon skrzyżowania ulic Wiosny Ludów i Wrocławskiej
w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”

– parking przy ul. Towarowej
w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”

 
CENTRUM
05.05.2018 r.
04.05 2019 r.

– Rynek (przy ul. Kaliskiej)
w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

– Rynek (przy ul. Raszkowskiej)
w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

– ul. Szamarzewskiego (rejon wieżowców)
w godz. 8.00 do 11.00 kontener „KOSZ”

– ul. Wolności (rejon Zespołu Szkół Budowlano Energetycznych)
w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

– ul. Harcerska (rejon Szkoły Podstawowej nr 4)
w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”

– ul. Gimnazjalna (rejon I Liceum Ogólnokształcącego)
w godz. 11.30 do 14.30 kontener „KOSZ”

– Plac Rowińskiego (rejon siedziby Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowie Wielkopolskim)
w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”


Harmonogram wywozu – odpadów wielkogabarytowych, Firma Usługowa „KOSZ”

Miasto Ostrów Wielkopolski

Strefa I
19.05.2018 r.
18.05.2019 r.

Wykaz obsługiwanych ulic:
Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dębowa, Ekologiczna, Hebanowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Klubowa, Laurowa, Mahoniowa, Nałkowskiej, Osiedle Leśne, Platanowa, Przesieka, Przy Lesie, Daglezjowa, Sportowa, Świetlicowa, Wiązowa, Żwirowa.

 

Miasto Ostrów Wielkopolski

Strefa II
26.05.2018 r.
25.05.2019 r.

Wykaz obsługiwanych ulic:
Bacewicz, Boznańskiej, Gojawiczyńskiej, Iłłakowiczówny, Jurka, Kosmowskiej, Kossak, Małkowskiej, Modrzejewskiej, Moniuszki, Orzeszkowej, Pawlikowskiej Jasnorzewskiej, Piaskowa, Sczanieckiej, Sempołowskiej, Curie-Skłodowskiej, Szembekowej, Zapolskiej

Miasto Ostrów Wielkopolski

Strefa III
09.06.2018 r.
01.06.2019 r.

Wykaz obsługiwanych ulic:
Azaliowa, Cyprysowa, Drzymały, Głogowa, Grabowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Leszczynowa, Limbowa, Magnoliowa, Olchowa, Oliwkowa, Olszynowa, Środkowa, Wilcza, Wylotowa, Złota.

Miasto Ostrów Wielkopolski

Strefa IV
09.06.2018 r.
01.06.2019 r.

Wykaz obsługiwanych ulic:
Grabowska, Hallera, Profesora Kaliny, Przesmyk, Strażacka, Wąska, Witosa, Świt.

Miasto Ostrów Wielkopolski

Strefa V
16.06.2018 r.
08.06.2019 r.

Wykaz obsługiwanych ulic:
Baczyńskiego, Bartkiewicza, Bronikowskiego, Cywińskiego, Dwornika, Jankowskiego, Jasna, Kolorowa, Lewandowskiego, Lisieckiego, Majorka, Matejki, Niesiołowskiego, Okrzei, Piękna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Popiełuszki, Promienista, Promykowa, Pruślińska, Przechodnia, Serbeńskiego, Sikory, Strzelecka, Tęczowa, Wyjazdowa, OSIEDLE JANA PAWŁA II STRZELECKA.

Miasto Ostrów Wielkopolski

CENTRUM
26.05.2018 r.
11.05.2019 r.

Wykaz obsługiwanych ulic:
- Szamarzewskiego (rejon wieżowców) w godz. 8.00 – 11.00.
- Gimnazjalna (rejon I Liceum Ogólnokształcącego) w godz. 11.30 – 14.30.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe