Powiat Kaliski: Spaliły się dwie ciężarówki!

  • 05.04.2018, 09:26
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Spaliły się dwie ciężarówki! KM PSP w Kaliszu
W środę, 4 kwietnia 2018r. około godz. 22.35 w Dębniałkach Kaliskich doszło do pożaru, w którym objęte były całkowicie dwa zaparkowane obok siebie ciągniki siodłowe oraz pobliska sucha trawa wraz z drzewkami.

Działania strażaków  polegały na podaniu prądów wody i piany na palące się pojazdy oraz gaszenie wodą pobliskiej suchej trawy oraz drzewek na powierzchni około 200m2. Po ugaszeniu pożaru odłączono akumulatory w obu pojazdach i za pomocą narzędzi hydraulicznych otwarto drzwi w celu dogaszenia wnętrz spalonych samochodów. Na skutek pożaru uszkodzeniu uległy zbiorniki z paliwem w obu pojazdach, dlatego za pomocą pompy beczkowej przepompowano około 1400 l. paliwa  z ze zbiorników pojazdów do podstawionych przez właściciela beczek. W akcji, trwającej blisko trzy godziny wzięło udział 7 zastępów strażaków, w tym trzy zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z Rychnowa i Blizanowa.

Opracował: st. kpt. Radosław Marek

Patrycja Pera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe