Powiat Kaliski: Wojewódzkie Mistrzostwa Sztabu Wojskowego

  • 29.03.2018, 11:55
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Wojewódzkie Mistrzostwa Sztabu Wojskowego Bożena Tomaszewska
22-23 marca 2018 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Liskowie odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu w piłce siatkowej.

Mistrzowstwa zostały zainaugurowane przez Piotra Pasika, dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie razem z Katarzyną Włodarczyk, sekretarzem Gminy Lisków oraz ppłk Markiem Kosickim, wojskowym komendantem uzupełnień w Kaliszu.
W zawodach wzięły udział wszystkie reprezentacje z wielkopolskich organów administracji wojskowej. Przez cały mecz trwała zacięta rywalizacja, jednak zwycięzcą okazała się drużyna reprezentująca WKU w Kaliszu. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja WKU w Poznaniu, a na najniższym stopniu podium zawody ukończyła reprezentacja WKU w Lesznie.
Na koniec mistrzostw Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu - ppłk dypl. Włodzimierz Cieciura pogratulował i wręczył dyplomy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom wręczył puchary i medale. Podziękowania otrzymała również trójka sędziowska w składzie:  Mieczysław Trawkowski,  Artur Helman oraz  Konrad Poroś.
 

Patrycja Pera

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe