Powiat Kaliski: Polacy w świecie! II miejsce Aleksandry Górskiej!

  • 28.03.2018, 11:15
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Polacy w świecie! II miejsce Aleksandry Górskiej! UG Lisków
II miejsce Aleksandry Górskiej – uczennicy Szkoły Podstawowej w Liskowie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Polacy w świecie znani z działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej”.

Aleksandra Górska – uczennica klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Liskowie wzięła udział w konkursie plastycznym zorganizowany przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego pn. „Polacy w świecie znani z działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej” i zajęła II miejsce. Do komisji konkursowej wpłynęło ponad 500 prac, spośród których 80 zostało wyróżnionych. Nagrody odebrała 23 marca podczas XII Targów Edukacyjnych. Koordynatorem konkursu był Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Głównym celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania historią sławnych Polaków wśród uczniów. Oprócz tego, udział w nim miał przybliżyć historię, geografię i kulturę kraju, w którym Polacy zasłynęli. W tym roku tematem konkursu był "Polacy w Bretanii".

Patrycja Pera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe