×

Powiat Kaliki: Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej

  • 27.03.2018, 08:32
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliki: Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej UG Opatówek
Dofinansowanie Projektu pt. ''Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Opatówek oraz gmin: Brzeziny, Godziesze Wielkie''.

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wlkp. podpisana została umowa o dofinansowanie projektu z funduszy europejskich w ramach programu WRPO na lata 2014-2020 Działanie 3.2.Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym Poddziałanie 3.2.4 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym w ramach ZIT dla rozwoju AKO.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Projekt będzie realizowany przez Gminę Opatówek, jako lidera projektu we współpracy z partnerami projektu tj. Gminą Brzeziny oraz Gminą Godziesze Wielkie. Całkowita wartość zadania wynosi 2 852 636,72 zł, w tym wkład własny Gminy Opatówek 337 275,63 zł.

Cel główny projektu to zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej, który zostanie osiągnięty poprzez realizację celów szczegółowych, tj.: zmniejszenie zużycia energii do ogrzewania budynków, obniżenie kosztów związanych z obsługą energetyczną budynków, zwiększenie termomodernizacji budynków oraz zmniejszenie emisyjności i redukcja CO2.

Prace w ramach Projektu obejmować będą termomodernizację budynków:
- Urzędu Miejskiego Gminy Opatówek realizowaną w 2018 roku
- Świetlic Wiejskich w m. Cienia Druga, Cienia Pierwsza, Porwity, Sierzchów oraz Trojanów zaplanowaną na rok 2019

Patrycja Pera
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe