Piłka Nożna: Wybierasz się na mecz KKS - Pogoń Szczecin? Za bilet możesz zapłacić... nakrętkami

  • 23.03.2018, 10:12
  • Patrycja Pera
Piłka Nożna: Wybierasz się na mecz KKS - Pogoń Szczecin? Za bilet możesz zapłacić... nakrętkami pixabay
Podczas meczu KKS-u z rezerwami Pogoni Szczecin, który odbędzie się w Wielką Sobotę (31.03), za bilet na sektory A2-A8 będzie można zapłacić reklamówką pełną nakrętek typu PET.

Codziennie każdy z nas odkręca plastikowe butelki, a nakrętki z reguły lądują w koszu na śmieci. Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać. Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali. W skupie tona nakrętek kosztuje 800 zł.

Wszystkie zebrane nakrętki plastikowe typu PET (po napojach, sokach, mleku, kawie, chemii gospodarczej i środkach przemysłowych) przekazane zostaną zaprzyjaźnionej Grupie Przystań. To działająca przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 19 w Kaliszu Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych, będąca jedyną taką inicjatywą w Wielkopolsce, do której dołączyło już 340 rodzin. Grupa wyjątkowa, bo skupiająca rodziny bardziej wymagających dzieci bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, rodzaj niepełnosprawności, czy placówkę do której uczęszczają.

Podczas meczu KKS-u z rezerwami Pogoni Szczecin, który odbędzie się w Wielką Sobotę (31.03), za bilet na sektory A2-A8 będzie można zapłacić reklamówką pełną nakrętek typu PET. Kaliski Klub Sportowy zachęca do wzięcia udziału w akcji.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe