Kalisz: Rok Asnyka ma swój znak

  • 22.03.2018, 10:54
  • Patrycja Pera
Kalisz: Rok Asnyka ma swój znak Katarzyna Ciupek
Joanna Michalska, uczennica Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu, została laureatką ogłoszonego w styczniu konkursu na projekt logo obchodów Roku Adama Asnyka w Kaliszu. Prezydent Grzegorz Sapiński spotkał się z autorką zwycięskiego projektu oraz jej opiekunem artystycznym, Romanem Kościelakiem.

Joanna Michalska otrzymała nagrodę - symboliczny czek o wartości 700 zł na zakup materiałów plastycznych oraz upominki promocyjne Miasta Kalisza.

 Udział w konkursie na logo obchodów Roku Asnyka to piękna forma zaangażowania w życie naszego miasta – mówił prezydent Grzegorz Sapiński. – Serdecznie gratuluję wygranej i zachęcam do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Do gratulacji przyłączył się wiceprezydent Tomasz Rogoziński.

W konkursie na projekt logo wzięło udział 11 uczestników. Niektórzy z autorów złożyli więcej niż jeden projekt – bądź zróżnicowane warianty.

Zwycięski znak umieszczony zostanie w programie obchodów Roku Adama Asnyka w Kaliszu oraz w materiałach informacyjnych i promocyjnych Miasta, jak też realizatorów okolicznościowych przedsięwzięć.

 

Patrycja Pera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe