Ostrów: Zatrzymany ze środkami odurzającymi

  • 07.03.2017, 15:16
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zatrzymany ze środkami odurzającymi
Ostrowscy policjanci zatrzymali mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który posiadał środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 40 gramów substancji, w tym marihuanę i inny susz roślinny, który zostanie sprawdzony, czy zawiera substancje, których posiadanie jest zabronione.
Wczoraj policjanci Wydziału Prewencji podczas patrolu, słysząc hałas dobiegający z jednej z posesji podjęli interwencję, chcąc sprawdzić, czy nic złego się nie dzieje. Po wejściu do pomieszczenia zauważyli leżące woreczki i opakowania z suszem roślinnym. Policjanci powzięli podejrzenie, że są to środki odurzające. Wylegitymowali przebywającego w mieszkaniu mężczyznę, którym okazał się 34-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Po zbadaniu roślinnego suszu policyjnym testerem okazało się, że część z nich to marihuana. Pozostałe zostaną poddane badaniu, czy zawierają substancje, których posiadanie jest zabronione. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 40 gramów roślinnego suszu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Czeka go odpowiedzialność przed sądem. KPP Ostrów
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe