Kalisz: Tomasz Rogoziński wiceprezydentem Kalisza

  • 19.03.2018, 13:29 (aktualizacja 20.03.2018, 10:52)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Tomasz Rogoziński wiceprezydentem Kalisza Anna Błaszczyk
Od 20 marca obowiązki wiceprezydenta Kalisza, drugiego zastępcy prezydenta Grzegorza Sapińskiego, będzie pełnił Tomasz Rogoziński.

W piątek, 9 marca, prezydent Kalisza odwołał swoich dwóch zastępców(Pisaliśmy o tym tutaj). Mówił, że nie wie, czy w ogóle powoła kolejnego następcę, ale najwyraźniej zmienił zdanie. Dzisiaj na konferencji prasowej przedstawił swojego nowego zastępcę.

- Zadaniem samorządu jest zarządzanie na najwyższym poziomie w taki sposób, by zabezpieczyć potrzeby mieszkańców. Postanowiłem więc powołać na stanowisko Tomasza Rogozińskiego, profesjonalistę z wieloletnim doświadczeniem, który od jutra zostanie moim drugim zastępcą – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. - Nowy wiceprezydent będzie zajmował się sprawami społecznymi, edukacją, kulturą i sportem.

Tomasz Rogoziński to wieloletni pracownik samorządowy.  Przez kilkanaście lat  pracował jako sekretarz Gminy Opatówek, następnie od 2007 roku był kierownikiem hali sportowej Kalisz Arena  w Ośrodku Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji. Od 2012 roki pełni rolę naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych . 

- Dziękuję za powołanie mnie na funkcję wiceprezydenta, to duże wyzwanie, ale i  wyróżnienie – powiedział Tomasz Rogoziński. - Mam nadzieję, że dzięki mojemu doświadczeniu osiągniemy zamierzone cele, a współpraca będzie układała się dobrze, tak jak do tej pory.

Do wczoraj Tomasz Rogoziński pełnił funkcję naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza. Obowiązki w wydziale przejmie jego zastępca Janusz Sibiński.

 

Patrycja Pera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe