Ostrów: CRK wspiera sport dzieci i młodzieży

  • 16.03.2018, 08:57 (aktualizacja 19.03.2018, 09:51)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: CRK wspiera sport dzieci i młodzieży
Do 21 marca organizacje sportowe z terenu Ostrowa Wielkopolskiego mogą składać wnioski o dofinansowanie inicjatyw sportowych dla ostrowskich dzieci i młodzieży. To nowy program grantowy utworzony przez Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. i miejskie spółki komunalne wchodzące w skład tej grupy kapitałowej.

Pula środków finansowych przeznaczona na wsparcie przedsięwzięć, imprez i zajęć  sportowych wśród dzieci i młodzieży wynosi 100 tysięcy złotych. Jedna organizacja może otrzymać grant w wysokości do 5 tysięcy złotych. Wnioski mogą składać osoby prawne z terenu Ostrowa Wielkopolskiego, w szczególności fundacje, stowarzyszenia prowadzące sekcje sportowe dzieci i młodzieży, uczniowskie kluby sportowe prowadzące zorganizowane zajęcia w zakresie krzewienia kultury fizycznej dzieci i młodzieży.
- W ten sposób chcemy wspierać szczególnie sport dzieci i młodzieży, promować aktywność fizyczną wśród młodych mieszkańców oraz współpracować z lokalnymi organizacjami i klubami sportowymi - podkreśla Bartosz Ziółkowski, prezes Centrum Rozwoju Komunalnego S.A.

Wnioski w ramach ,,Programu finansowego wspierania przez spółki Grupy Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego w Ostrowie Wielkopolskim przedsięwzięć związanych z kulturą fizyczną dzieci i młodzieży" należy składać w siedzibie spółki przy ul. Partyzanckiej 27 w godzinach od 7.00 do 15.00. Szczegółowe informacje, w tym wzór wniosku, dostępne są na stronie internetowej www.crk.com.pl w zakładce ,,Sport".

Złożone wnioski zostaną ocenione przez zespół ekspertów z udziałem przedstawicieli ostrowskiego środowiska sportowego. Rozstrzygnięcie naboru nastąpi w miesiącu kwietniu tego roku.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe