×

Powiat Kaliski: Setne urodziny mieszkanki Opatówka

  • 13.03.2018, 09:06
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Setne urodziny mieszkanki Opatówka UG Opatówek
Setną rocznicę urodzin 11 marca 2018 r. obchodziła mieszkanka Opatówka - Helena Gieszczyńska.

Dostojna Jubilatka otrzymała moc serdecznych i ciepłych życzeń, przede wszystkim zdrowia na dalsze lata życia oraz ciepła rodzinnego i radości z każdego dnia. 

Z rąk Burmistrza Gminy Opatówek Sebastiana Wardęckiego i Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Beaty Berezowskiej otrzymała kwiaty, drobny upominek i tort okolicznościowy. Burmistrz Gminy Opatówek złożył życzenia również w imieniu władz samorządowych i pracowników Urzędu Miejskiego Gminy Opatówek, jak i całej społeczności gminnej. Odczytano list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów - Premiera Mateusza Morawieckiego. 

Warto dodać, że Dostojna Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i pamięcią, a także pogodą ducha. Pani Helena wychowała czwórkę dzieci, ma ośmioro wnucząt i sześcioro prawnucząt.  UG Opatówek.

Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe