×

Powiat Kaliski: Udany Dzień Kobiet w Opatówku - pełna sala uśmiechniętych Pań

  • 12.03.2018, 15:22
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Udany Dzień Kobiet w Opatówku - pełna sala uśmiechniętych Pań UG Opatówek
W piątek, 9 marca br. w Hali Sportowo - Widowiskowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku odbył się Gminny Dzień Kobiet, w którym uczestniczyło blisko 1 800 pań.

Każda z kobiet powitana została przez gospodarzy i obdarowana słodkim upominkiem w postaci czekolady. Honory gospodarzy pełnili samorządowcy, druhowie strażacy oraz pracownicy Urzędu Miejskiego Gminy Opatówek.

Prowadzący serdecznie powitał wszystkich gości, w szczególności drogie panie ''bez których mężczyźni nie daliby sobie rady i które są dla Panów najpiękniejszymi kwiatami w ogrodzie życia''. Wśród pań z terenu gminy Opatówek oraz zaprzyjaźnionych miejscowości znalazły się kobiety z gminy Czajków, na czele z przewodniczącym Rady Gminy Andrzejem Puchała.

Serdeczne życzenia wspólnie przekazali: Burmistrz Gminy Opatówek Sebastian Wardęcki, Sekretarz Gminy Krzysztof Dziedzic, Radni Rady Miejskiej Gminy Opatówek z Przewodniczącym Pawłem Bąkowskim, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Opatówku Mateusz Przyjazny. Symboliczne kwiaty, w podziękowaniu za codzienną pracę na rzecz Gminy Opatówek otrzymały: Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku Mieczysława Jaskuła, Radna Marlena Kiermas - Gruszka, Wicedyrekor Beata Tomczak i Izabela Dubanowicz oraz Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Marzena Wodzińska. Życzenia dla obecnych przekazali również Poseł na Sejm RP Jan Dziedziczak, Senator Łukasz Mikołajczak, w imieniu władz wojewódzkich Marzena Wodzińska, w imieniu władz powiatowych Wicestarosta Jan Kłysz i Przewodniczący Rady Powiatu Kaliskiego Mieczysław Łuczak.

Pierwszą atrakcją wieczoru był recital słowno - muzyczno - kabaretowy w wykonaniu Krzysztofa Respondka, który swym występem rozbawił publiczność do łez, za co otrzymał gromkie brawa. Następnie ze specjalnie przygotowanym programem składającym się z zarówno znanych już, jak i nowych utworów wystąpiła Anna Jurksztowicz - Dębska i Krzesimir Dębski wraz z zespołem. Zaprezentowali oni takie utwory jak: ''Diamentowy kolczyk'', ''Na dobre i na złe'', ''Mama Afryka'' i wiele innych.

Gminny Dzień Kobiet zorganizowany był przez: Urząd Miejski Gminy Opatówek, Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku oraz Szkołę Podstawową im. J. Kusocińskiego w Opatówku, przy wspólpracy z LGD7 - Kraina Nocy i Dni oraz wparciu druhów strażaków z jednostek z terenu Gminy Opatówek. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za wspólną zabawę oraz pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.

Patrycja Pera

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hahania
Hahania 12.03.2018, 18:05
Piekny wieczor, Panie mogly poczuc sie docenione , organizacja wysmienita.

Pozostałe