Powiat Kaliski: Zestaw multimedialny dla SP w Moskurni

  • 12.03.2018, 10:25
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Zestaw multimedialny dla SP w Moskurni UG Koźminek
W piątek, 9 marca 2018 roku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu przekazał SP w Moskurni zestaw multimedialny składający się z notebooka i projektora multimedialnego.

Podarowany zestaw ma pomóc w działalności edukacyjnej w szkole, a przede wszystkim realizować zajęcia z bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Na początku zaprezentowała się szkolna grupa teatralna, która przedstawiła krótką formę sceniczną "Dziura w moście". Natomiast Weronika i Martyna zaśpiewały piosenkę "Po raz pierwszy widzę blask" z  filmu Zaplątaniu.

Po występach artystycznych nastąpiło uroczyste przekazanie zestawu multimedialnego Magdalenie Skowron - dyrektor szkoły.

Tego dnia Krzysztof Grabowski, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego przekazał kalendarz upamiętający 100. Rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, wydany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Na zakończenie spotkania uczniowie i przedszkolacy otrzymali także opaski i zawieszki odblaskowe.

W przekazaniu uczestniczył Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, przedstawiciel Dyrektora WORD - Karol Geppert, Radny Powiatu Kaliskiego Mariusz Krupiński a także Zastępca Wójta Gminy Koźminek Henryk Muszyński.

Patrycja Pera

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe