×

Powiat Ostrowski: Mundurowe kariery absolwentów

  • 8.03.2018, 09:16
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Mundurowe kariery absolwentów
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach zaprosiła do szkoły swoich absolwentów, którzy swoją przyszłość zawodową związali ze służbami mundurowymi.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: posterunkowy Patryk Ekiert (Komenda Powiatowa Policji w Miliczu), starszy posterunkowy Piotr Zimny (Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie), sierżant sztabowy Maciej Szymczak (Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie), mł. brygadier i zastępca dowódcy Robert Kurcbach (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu), st. sekc. Miłosz Kaczmarek i mł. asp. Szymon Kloński (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie), szeregowy Rafał Tyc (2 Wojskowy Szpital Polowy), st. kapral Robert Zarzecki (Służba Więzienna w Ostrowie), Konrad Grzelak (Ratownictwo Medyczne ZOZZ Ostrów i OSP Ostrów), Marcin Fleischer (Ratownictwo Medyczne ZOZZ Ostrów oraz OSP Wtórek).

Absolwenci wzięli udział w spotkaniu przygotowanym dla uczniów klas mundurowych przygodzickiej szkoły. Była to świetna okazja do podzielenia się na forum swoją karierą zawodową, doświadczeniem zdobytym w pracy mundurowej, a także plusami i minusami tej pracy. Spotkanie z absolwentami zaowocowało bardzo ciekawymi spostrzeżeniami i pytaniami zarówno ze strony gości, jak i obecnych uczniów. Było to bardzo interesujące oraz cenne wydarzenie w życiu szkoły i na pewno nie ostatnie.

JK

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe