Kalisz: Bliźniaki w Ratuszu!

  • 06.03.2018, 14:48 (aktualizacja 07.03.2018, 11:10)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Bliźniaki w Ratuszu! Tomasz Staszczyk
Już po raz drugi prezydent Kalisza wita nowo narodzonych bliźniaków. Tym razem Lenę i Danutę oraz Oliwiera i Oskara.

Anna i Paweł oraz Anita i Maciej, rodzice bliźniąt, kolejno Leny i Danuty oraz Oliwiera i Oskara, odwiedzili prezydenta Kalisza, który wręczył zaproszonym gościom upominki i bony. Ale to nie pierwszy raz kiedy kaliscy włodarze powitali nowo narodzonych mieszkańców miasta. Pierwszy raz prezydent razem z wiceprezydent Karoliną Pawliczak, mieli okazję przywitać nowych kaliszan w styczniu 2018 roku.
 - Na świecie pojawiły się kolejne kaliszanki i kolejni kaliszanie, co jest wielkim szczęściem dla ich rodziców, ale także radością dla nas, samorządowców - mówi Grzegorz Sapiński. - Gratuluję rodzicom i mam nadzieję, że ich pociechy zdecydują się właśnie tutaj, w swojej małej ojczyźnie, żyć, uczyć się i pracować. Zapewniam, że kaliscy samorządowcy, podejmując różnego rodzaju decyzje, już dziś myślą o przyszłości najmłodszych mieszkańców miasta. Na maluchów czekają miejsca w żłobkach, na ich rodziców z kolei praca, chociażby w kaliskich zakładach.
Podczas spotkania Grzegorz Sapiński wręczył rodzicom nowo narodzonych kaliszan listy gratulacyjne, upominki i okolicznościowe bony. W Kaliszu rodzi się coraz więcej dzieci. W 2017 przybyło 903 kaliszan.  

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe