×

Ostrów: Super Niania radzi! Drzwi Otwarte w SP 4! [WIDEO]

  • 4.03.2018, 21:12 (aktualizacja 05.03.2018 14:47)
  • Patrycja Pera
Ostrów: Super Niania radzi! Drzwi Otwarte w SP 4! [WIDEO]
W piątek, 2 marca 2018 roku, odbyły się Drzwi Otwarte w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrowie.

W piątkowe popołudnie można było bardzo ciekawie spędzić w murach "Czwórki". Nauczyciele oraz uczniowie przygotowali mnóstwo atrakcji dla gości, które miały zachęcić do wyboru właśnie tej szkoły.
Były gry, zabawy, ale największe zainteresowanie wzbudział zaproszony przez dyrektor Renatę Spodzieję,  gość - Dorota Zawadzka, czyli znana wszystkim Super Niania. 
To uznany psycholog rozwojowy, doradca rodzinny, trener umiejętności społecznych. Jest specjalistą w sprawach rozwoju człowieka, wychowania oraz mediów dla dzieci i młodzieży.
Słynna niania  pojawiła się w  szkole, by porozmawiać z rodzicami, na temat : "Misja szkoła, czyli jak przygotować dziecko do klasy pierwszej". Otwarcie, charyzma sprawiły, że goście zadawali Super Niani mnóstwo pytań związanych nie tylko z poruszanym tematem. 
Po przeprowadzonej prelekcji Niania odpowiadała na indywidualne pytania rodziców.
W tym czasie na terenie szkoły, dzieci pod opieką nauczycieli spędzały radośnie czas, bawiąc się, ucząc i zapoznając z pomieszczeniami placówki, do której od września przybędą. 
Zapisy do klasy pierwszej w SP4 już ruszyły.


 

Patrycja Pera
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe