Kalisz: Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń! [WIDEO]

  • 01.03.2018, 15:28
  • Patrycja Pera
Kalisz: Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń! [WIDEO] KMP Kalisz
Kaliscy policjanci poszukują sprawców uszkodzenia mienia, do którego doszło lutym br. przy ul. Chopina. Kamery monitoringu zarejestrowały sylwetki mężczyzn, którzy mają związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby nagrania, prosimy o kontakt z Policją

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 3 lutego br. około godziny 1:30 przy ulicy Chopina w Kaliszu.

Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowany został moment uszkodzenia trzech okien oraz sylwetki sprawcó tego przestępstwa.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, których wizerunki publikujemy poniżej, bądź mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie - sierż. Piotrem Juszczakiem pod numerami telefonów 62 76-55-348 lub 62 76-55-364. Informacje można również przekazywać całodobowo Oficerowi Dyżurnemu KMP w Kaliszu pod numerem telefonu 62 76-55-240. KMP Kalisz.

 

Patrycja Pera

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe