Ostrów: Strażnicy pomogą odpalić samochód

  • 01.03.2018, 12:49
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Strażnicy pomogą odpalić samochód
Mróz nie odpuszcza, a to dla niektórych mieszkańców naszego miasta oznacza problemy z punktualnym dojazdem do pracy. Bardzo niskie temperatury, szczególnie nocą, powodują spadek wydajności akumulatorów i związane z tym trudności z uruchomieniem pojazdu.

Ostrowska Straż Miejska, podobnie jak w latach ubiegłych, kontynuuje bardzo popularną i niezwykle pomocną akcję, polegającą na rozruchu pojazdów. Wszystkie pojazdy służbowe, wyposażone zostały w kable do rozruchu, a jeden radiowóz, dodatkowo w Start Booster - specjalne urządzenie rozruchowe.
- W tym sezonie zimowym funkcjonariusze wielokrotnie już pomagali mieszkańcom miasta przy uruchomieniu ich samochodów, jednak to ostatnie dni przyniosły prawdziwe nasilenie problemów z tym związanych. Po mroźnych nocach, od samego rana, dyżurny przyjmuje wiele zgłoszeń z prośbą o pomoc – mówi Grzegorz Szyszka, komendant ostrowskiej straży.

Trzeba jednak pamiętać, że na strażników trzeba będzie czasem trochę poczekać. W pierwszej kolejności załatwiane są bowiem sprawy i interwencje dotyczące zagrożenia zdrowia i życia oraz porządku publicznego.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mirat1
mirat1 01.03.2018, 13:20
CHOCIAŻ DO CZEGOŚ SIĘ PRZYDADZĄ !!

Pozostałe