Kalisz: Blisko 23 tys. gości w Aquaparku podczas ferii!

  • 28.02.2018, 12:41
  • Patrycja Pera
Kalisz: Blisko 23 tys. gości w Aquaparku podczas ferii! Aquapark Kalisz
Za nami ferie zimowe. Dla odwiedzających Aquapark to dwa tygodnie aktywnej zabawy w tropikach. W tym okresie Kaliski Park Wodny odwiedziło blisko 23 tysiące gości.

Z samych basenów skorzystało ponad 17 tysięcy osób. Niesłabnącym powodzeniem cieszyło się także kaliskie lodowisko, które odwiedziło w tym czasie ponad 10 tysięcy miłośników łyżew.

- Z zadowoleniem obserwuję rosnącą liczbę mieszkańców miasta i regionu, którzy w naszym obiekcie spędzają wolny czas. Z roku na rok większą popularnością cieszy się kręgielnia. Podczas tegorocznych ferii w kręgle zagrało ponad 2 tysiące osób, przez 10 dni gościliśmy 50 grup szkolnych zorganizowanych. Warto zaznaczyć, że z naszych usług w tym okresie skorzystało ponad 120 grup szkolnych - mówi Radosław Janczak, prezes zarządu spółki Aquapark.

Dla uczniów i studentów korzystających indywidualnie z oferty kompleksu sportowo-rekreacyjnego przygotowano specjalny karnet na ferie, który umożliwiał korzystanie z basenu, lodowiska i kręgielni.

Kaliski Park Wodny odwiedziły również liczne grupy zorganizowane. Zapewnione przez Aquapark kolorowe znaczniki ułatwiły nadzór nad dziećmi zarówno opiekunom grup, jak i ratownikom wodnym.

Podsumowując aktywne ferie w Aquaparku, władze spółki przestrzegają, by pamiętać o zachowaniu zasad bezpiecznego korzystania z basenów. Nad bezpieczeństwem na hali basenowej czuwają ratownicy, ale pamiętać należy, że dzieci poniżej 13. roku życia powinny pozostawać pod nadzorem pełnoletniego opiekuna.

Aquapark Kalisz

Patrycja Pera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe