Ostrów: Aktywny wypoczynek w SP 5

  • 27.02.2018, 09:47 (aktualizacja 28.02.2018, 09:15)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Aktywny wypoczynek w SP 5
23 lutego zakończyły się w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrowie półkolonie ,,Aktywny wypoczynek" podczas ferii zimowych.

Zajęcia odbywały się od godziny 10.00 do 14.00. Cykl zajęć sportowo - rekreacyjnych był bardzo bogaty i atrakcyjny. Każdego dnia dzieci brały udział w różnego rodzaju grach i zabawach, zajęciach terenowych, a także uczęszczały na basen. Między zajęciami odbywały się warsztaty profilaktyczne, które wzbogaciły wiedzę dzieci na temat skutków nadużywania alkoholu, palenia papierosów oraz innych uzależnień. Na zakończenie każdego turnusu organizowany był wyjazd do aquaparku do Kalisza, gdzie dzieci mogły cieszyć się zabawą i relaksem w wodzie.

Półkolonie odbywały się dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Piątka dla Pokoleń".

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe