Tenis stołowy: Zdobywał doświadczenie

  • 22.02.2018, 12:00
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Zdobywał doświadczenie
W Ustrzykach Dolnych rozegrano 30. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. W mistrzostwach wystąpił zawodnik LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski, Krzysztof Katafiasz.

Udział młodego tenisisty Tajfuna można uznać za udany. Krzysztof wygrał swój pierwszy mecz singlowy, by ulec w drugim swoim pojedynku jednemu z faworytów tego turnieju, Patrykowi Zatówce, zawodnikowi PKS KOLPING FRANC Jarosław - drużynie występującej w LOTTO Superlidze mężczyzn.
- Nie udało się awansować naszemu zawodnikowi do drugiej rundy gry deblowej i gry mieszanej. Krzysztof jest pierwszy rok młodzieżowcem, a udział w mistrzostwach Polski jest sporym doświadczeniem dla naszego zawodnika - mówi Robert Strzelczak, trener LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski.

Miejsca:
Gra indywidualna- 33 miejsce.
Gra deblowa (Krzysztof Katafiasz LKS Tajfun, Jacek Barbachowski MLKS Ostródzianka Ostróda) - 17 miejsce.
Gra mieszane (Krzysztof Katafiasz LKS TAJFUN, Joanna Maślak GLKS ORLĘTA Czacz) - 33 miejsce.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe