Powiat Kaliski: Pożar w Tłokini Wielkiej

  • 19.02.2018, 09:38
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Pożar w Tłokini Wielkiej JRG nr 2 w Kaliszu
W piątek 16 lutego 2018 r. około godz. 10.00 wybuchł pożar w budynku jednorodzinnym w Tłokini Wielkiej.

Zgłoszenie wpłynęło od właścicieli domu, którzy właśnie wrócili do domu i zastali zadymione pomieszczenia na parterze budynku. Pierwsi na miejscu byli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Tłokini Wielkiej, którzy przystąpili do gaszenia pomieszczeń kuchni i pokoju. W pomieszczeniach objętych pożarem panowała wysoka temperatura, a w całym budynku silne zadymienie. Po ugaszeniu pożaru, oddymiono i sprawdzono na zawartość tlenku węgla cały budynek. Prawdopodobną przyczyną  pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w kuchni.

W działaniach, które trwały około 2 godz. wzięły udział 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz 3 zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z Tłokini, Opatówka i Borowa.

Opracowanie: st. kpt. Radosław Marek

Patrycja Pera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe