Kalisz: Skrajnie wygłodzone szczeniaki!

  • 16.02.2018, 12:16 (aktualizacja 19.02.2018, 10:36)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Skrajnie wygłodzone szczeniaki! facebook/ HELP ANIMALS
Animalsi po raz kolejny interweniowali, w jednej spod kaliskich miejscowości, w sprawie 5 szczeniaków.

5 skrajne zaniedbanych, wygłodzonych, przerażonych szczeniaków, a do tego zamkniętych w brudnym, lodowatym chlewie, pełnym psich odchodów. Taki widok ukazał się kaliskim Animalsom, którzy inwterweniowali w Walentynki, dzień miłości.  Jak widać nie wszyscy są zdolni do tego uczucia, a dowodem na to są zdjęcia znalezionych psiaków. Wystające żebra, podwinięte ogony, patrzące z przerażenia małe oczka, które prosiły o odrobinę jedzenia i ciepła.
Znalezione maluchy to 2 suczki i 3 psy, które mają około 4 miesięcy. Sczeniaki zostały umiesczone w domu tymczasowym i zostały poddane zabiegom pielęgnacyjnym. 
Animalsi ogłaszają, że maluchy potrzebują nowych domów i to na "już".

- Potrzebujemy dla nich nowych domów, ponieważ tam gdzie zostały teraz umieszczone nie mogą zostać zbyt długo - piszą na Facebook-u Animalsi. -  Nie wyobrażamy sobie, aby trafiły do schroniska. Błagamy Was o pomoc ! Te maluszki w swoim krótkim życiu, wyczerpały już limit nieszczęść i ogromnego cierpienia, głodu, zimna i strachu. BŁAGAMY WAS O POMOC !!!!!

W sprawie adopcji można zadzwonić pod numer telefonu 500 386 599 lub wysłać wiadomość prywatną na facebook-u Help Animals.
 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jan
jan 16.02.2018, 21:53
ludzie to potwory
marika
marika 16.02.2018, 21:52
wlascicieli tez bym glodzila

Pozostałe