Powiat Ostrowski: Iga Niedbała laureatką konkursu „Maskotka Olimpijska Twoim Bohaterem”

  • 15.02.2018, 09:09
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Iga Niedbała laureatką konkursu „Maskotka Olimpijska Twoim Bohaterem”
W Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II w Warszawie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego „Maskotka Olimpijska Twoim Bohaterem”.

Wśród laureatów znalazła się Iga Niedbała uczennica kl. I Szkoły Podstawowej w Wierzbnie. Zdobyła ona jedną z sześciu równorzędnych nagród w kategorii klas I-III. Na konkurs nadesłano 365 prac z całej Polski. Iga wraz z opiekunem Genowefą Jurek odebrały nagrody i gratulacje z rąk Wojciecha Fortuny, mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich (Sapporo 1972), pierwszego polskiego złotego medalisty zimowych igrzysk olimpijskich, a także prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzeja Kraśnickiego i przedstawiciela Republiki Korei. Dla dziewczynki i jej opiekunów będzie to z pewnością niezapomniany dzień.
 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe