Ostrów: ,,Operetki czar'' w OCK

  • 03.03.2017, 14:26
  • Ryszard Binczak
Ostrów: ,,Operetki czar'' w OCK
50 osób na scenie, orkiestra, balet, chór i soliści. To wszystko będzie można zobaczyć w programie ,,Operetki czar'' przygotowany przez Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej.
Zapraszamy na niezapomnianą podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy. W programie koncertu, który trwa ponad dwie godziny, będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operetkowe, musicalowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Całość wzbogacona jest pięknymi strojami oraz tańcem baletu i niezwykłym kunsztem 25 osobowej orkiestry. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie właśnie ten koncert. A w programie m.in. Johann Strauss "Baron cygański" Uwertura - orkiestra, Emerich Kalmann "Księżniczka czardasza", Emerich Kalmann "Hrabina Marica" - czardasz balet, Giacomo Puccini "Cyganeria" Walc Musetty. Koncert odbędzie się 18 marca o godz. 17.00 w Ostrowskim Centrum Kultury. Bilety do nabycia w kasie OCK, salonach Empik oraz na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl. Zamówienia zbiorowe można zgłaszać u organizatora pod numerem telefonu 600-239-037.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe