Powiat Ostrowski: Budowa hali trwa

  • 02.02.2018, 11:30
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Budowa hali trwa
Trwają prace związane z realizacją jednej z większych, tegorocznych inwestycji - budową hali sportowej wraz z trzypiętrowym łącznikiem przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach.

Termin zakończenia wyznaczono do sierpnia, tak aby wraz z kolejnym rokiem szkolnym uczniowie mogli rozpocząć korzystanie z nowej części szkoły. Zakończono już wszystkie prace murarskie. W łączniku położono instalację elektryczną oraz wstawiono okna. Wykonawca jest w trakcie montażu dachu. Hala sportowa będzie posiadała pole gry o wymiarach 36x18 metrów ze składaną trybuną mogącą pomieścić 163 widzów. Zaprojektowano przy niej pomieszczenia socjalne, magazyn sprzętu, wiatrołap i toalety. W łączniku na parterze zaplanowano pomieszczenia składające się z dwóch szatni oraz łazienek. Z kolei na I i II piętrze dodatkowo zostaną utworzone po dwie sale lekcyjne.
DS
 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe